Регион - форум для общения в сфере недвижимости

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Регион - форум для общения в сфере недвижимости » Разное обо всем » Джерело безперебійного живлення в Одесі


Джерело безперебійного живлення в Одесі

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго дня! Я думаю про те, щоб придбати джерело безперебійного живлення для мого комп'ютера. Які є варіанти на ринку?
Де можна в Одесі вибрати таке обладнання? Якщо хтось купував нещодавно, буду вдячна вам за поради.

0

2

Найбільш поширеними варіантами є UPS-и з різними потужностями, які забезпечують продовження роботи комп'ютера при відключенні електроенергії. Але тут треба відштовхуватись від бюджету.

0

3

D1dan написал(а):

Найбільш поширеними варіантами є UPS-и з різними потужностями, які забезпечують продовження роботи комп'ютера при відключенні електроенергії. Але тут треба відштовхуватись від бюджету.

Мені також порадили придивитися до мережевих фільтрів з автономним живленням, які допоможуть зберегти електронні прилади від можливих перепадів напруги. Що скажете з цього приводу?

0

4

Багато залежить від розміру вашого бюджету. Адже по цінам вони є досить різні. Я нещодавно купував джерело безперебійного живлення в інтернет магазині Алло https://allo.ua/ua/odesa/istochniki-bes … -pitanija/ і можу розповісти вам про свій досвід. Спочатку я звернув увагу на їхній великий вибір продуктів в цій категорії та можливість перегляду докладних характеристик кожного.
Після цього я зв'язався з їхньою службою підтримки клієнтів, яка допомогла мені обрати оптимальний варіант для моїх потреб. Доставка була дуже швидкою, а сам продукт - високої якості. Я задоволений своїм вибором та сервісом магазину.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/i/m/image_1__6_8.jpg

0


Вы здесь » Регион - форум для общения в сфере недвижимости » Разное обо всем » Джерело безперебійного живлення в Одесі


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz