Регион - форум для общения в сфере недвижимости

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Регион - форум для общения в сфере недвижимости » Разное обо всем » Шукаю компанію для створення сайту


Шукаю компанію для створення сайту

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Шукаю фахівців зі створення сайту. Мені, як і всім, бажано якісно та недорого :) Куди порадите звернутись?

0

2

Ось за цим посиланням можете дізнатися ціни на створення сайтів https://pbb.lviv.ua Ми з цією компанією ще і досі співпрацюємо, постійно замовляємо у них просування сайту, чкий вони ж і створили. У них оптимальні ціни та відповідальне ставлення до роботи.

0

3

Ой, як на мене, то сайт-це останнє, над чим варто морочитися в бізнесі, адже за фактом, він буде коштувати дорого, але не факт, що приведе вам нових клієнтів і зробить лояльнішими старих.

0

4

Ну не знаю, завдяки сайту люди можуть дізнатися про вас більше інформації та стати клієнтами, як на мене, це гарна можливість заявити про себе та продати послуги, а там думайте самі, звичайно

Отредактировано олюха барматуха (2021-12-26 14:32:03)

0

5

Не дивно, що кожен власник бізнесу бажає свою сторінку в Інтернеті. Не обов'язково одразу платити великі суми та бігти до фахівців.
Можна для початку спробувати створити сайт через конструктор Бітрікс 24 https://www.bitrix24.ua/, це чудова можливість зробити саме так, як ви це бачите!
Я так зробила не один сайт для себе та своїх друзів. З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням. Впевнена, що ви будете приємно вражені.

Отредактировано скромненька (2021-12-26 14:31:21)

0


Вы здесь » Регион - форум для общения в сфере недвижимости » Разное обо всем » Шукаю компанію для створення сайту


Создать форум © iboard.ws Видеочат